=- FİRMA PROFİLİ -=


ADA PANJUR; Konya'da panjur ve kepenk sistemlerinin imalat ve montajı alanında hizmet vermektedir.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, verimli çalışma stratejisi ışığında, kaliteli ürün ve hizmetleriyle, ekonomik sloganıyla faaliyet sürdürmekteyiz.


Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların panjur ve kepenk taleplerini başarıyla karşıladık. Gelecekte de kaliteli ürün ve usta işçilikten taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Ürün Halkamızın İçinde;


Otomatik ve manuel panjur, otomatik ve manuel kepenk, otomatik ve manuel garaj kapıları yer almaktadır. Otomatik kepenk ve otomatik panjurlar uzaktan kumanda veya düğme ile açılır ve kapanırlar. Panjur ve kepenk talepleriniz de usta işçilik, ürün garantisi ve ekonomik fiyat için firmamızdan görüş almanızı tavsiye ederiz.


Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmeti veriyoruz. Panjur ve kepenk talebinizde firmamızı aradığınızda, sizlere konu hakkında bilgi veririz. Ürü montajının yapılacğı alanda keşif yapar. Ölçü alırız. Fiyatlandırma yaparız. Müşterimizle istişare ederiz. Sizlerin fikirleri ışığında çalışmamızı sonlandırır ve size rapor sunarız.


Kaliteli ürün ve usta işçilik istiyorsanız, biz buradayız.

garaj kapısı tamiri tamiratı tamircisi

kepenk tamiri tamiratı tamircisi

garaj kapısı, konya garaj kapısı, kumandalı otomatik garaj kapısı

Panjur, Konya panjur, kumandalı panjur

Kepenk, Konya kepenk, otomatik kepenk